Kaş Vitamini

Kaş vitamini; seyrelmiş ya da yanlış alım sonucu tabiri caizse “küsmüş” kaşların tekrar çıkmasını sağlamak, mevcut olanları da güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin enjekte edilmesi işlemidir. Kaş vitamini uygulaması klinik ortamda yapılabilen profesyonel bir uygulamadır. Kaş vitamini uygulaması sonrası ortaya çıkan görüntü tamamen doğaldır çünkü güçlenen ve artan sizin kendi kaşlarınızdır. Kaş vitamini uygulamasını kalıcı makyajla, microblading kıl tekniği uygulaması ile, dövme ya da kaş ekimiyle karıştırmamak gerekir. Çünkü yapılan uygulama tamamen size ait olan kaşların canlandırılıp tekrar çıkmasını gürleşmesini amaçlar. Aynı amaç dökülmüş, seyrekleşmiş kirpikler için de uygulanarak daha canlı ve çekici bakışlara kavuşmanızı sağlar. Kirpiklerinin seyrekliğinden şikayetçi olanlar, sürekli ipek kirpik yaptırmak zorunda kalanlar, rimelsiz hasta gibi göründüğünü düşünenler için oldukça etkili işlemlerden biridir.

Kaş Vitamini Kimlere uygulanır?

Bu sorunun cevabı için öncelikle kaşların neden döküldüğü tespit edilmelidir. Genellikle kaş dökülmesi bilinçsiz kaş alımından kaynaklanır.

Yanlış kaş alımları kıl köklerinin zayıflamasına yani “kaşların küsmesine” neden olur.

Kaş kökleri zayıflayan ve geri çıkmayan kadınların yaşadığı problem büyük oranda bu sebeptendir. Kaş vitamini uygulamasının en etkili olduğu durum, bu şekilde kaş küsmesine bağlı olan durumdur.

Bunun yanında yaşın ilerlemesiyle yaşanan kaş kirpik dökülmelerinde de kaş vitamini uygulaması oldukça başarılı sonuçlar verir.

Saç Vitamini Hizmetimiz'de Vardır.
error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!
Open chat